Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi Marecki z miasteczka . Mam przejechane 59919.12 kilometrów w tym 0.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 19.84 km/h i się wcale nie chwalę.
Suma podjazdów to 212497 metrów.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy Marecki.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 22.80km
  • Czas 01:08
  • VAVG 20.12km/h
  • VMAX 42.00km/h
  • Temperatura 22.0°C
  • Kalorie 504kcal
  • Podjazdy 60m
  • Sprzęt Kross Trans 5.0
  • Aktywność Jazda na rowerze

Na pole po awarii

Piątek, 19 czerwca 2026 · dodano: 19.06.2026 | Komentarze 10

Miałem parę dni temu mały incydent z samochodziarzem, bilans lekko ujemny bo musiałem kupić nową korbę, która się wygięła i pękło mi siodełko. Za to samochodziarz stracił kluczyki i mało by brakowało także dwa zęby. Na drugi dzień jak nieco mniej mu się w głowie kręciło przyszedł i oddał pieniądze za uszkodzenia, a ja mu kluczyki do samochodu, więc obeszło się bez policji. Powiedział że więcej do samochodu nie wejdzie w tym stanie, a że go znam od szczeniaka, dostał drugie życie. 
Miałem mały problem z zakupieniem korby alivio, okazało się że zostały wycofane i zastąpione Shimano Cues w innym stopniowaniu, ale dorwałem jeszcze jedną sztukę w necie i przyszła w kolorze szaro-czarnym, nawet ładna. Siodełko za to selle royal, prawie identyczne jak pęknięte.

Wczoraj wszystko skręciłem i po dzisiejszej popołudniowej burzy karnąłem się na pole. Remont ze swojej strony także skończyłem, za 10 dni wchodzą zawodowe majstry.
Miałem dziś także rano przegląd kominiarski, na pół roku mam spokój.

Zając nieudolnie się ukrywa
Zając nieudolnie się ukrywa © Marecki

Pani gąsiorkowa
Pani gąsiorkowa © Marecki

Żurawie się spłoszyły
Żurawie się spłoszyły © Marecki

Nastawnia pod Kowalowem, wiatrak i odchodząca na wschód burza
Nastawnia pod Kowalowem, wiatrak i odchodząca na wschód burza © Marecki


Kategoria 0-25 km



Komentarze
anwi
| 11:45 poniedziałek, 22 czerwca 2026 | linkuj Szczęście, że wyszedłeś z tej sytuacji cało. Żurawie przepiękne :)
szczypiorizka
| 18:16 niedziela, 21 czerwca 2026 | linkuj Zając piękny, dobrze, że nic się Tobie nie stało. Nie jestem pewna, ale chyba w moim Vellbergu mam sprzęt Alivio (#thinking)
jotwu
| 08:49 niedziela, 21 czerwca 2026 | linkuj Pięknie zareagowałeś na tę wypadkową sytuację, no i dobrze dla Ciebie to się zakończyło. Zdjęcia urocze.
mallutky
| 12:57 sobota, 20 czerwca 2026 | linkuj Dobrze, że ci się nic nie stało, ale sam nie wiem czy bym odpuścił gościowi i oddał kluczki bez wzywania służb. Tacy ludzie stwarzają zagrożenie na drodze dla innych i powinno się ich eliminować. Nie wierzę w takie zapewnienia, że drugiego razu już nie będzie.
Lichy
| 11:51 sobota, 20 czerwca 2026 | linkuj Wyjść bez szwanku z konkretnego upadku to jednak szczęście. Rower to tylko rower. Zdjęcie z zającem bardzo ładne, doskonale widać oko.
Marecki
| 09:47 sobota, 20 czerwca 2026 | linkuj Mi nic się nie stało, wpadłem tylko do rowu. Dość miękkiego z piaskiem. Bałem się o rower, ale poza korbą i siodełkiem, bez szwanku.
Fakt, trochę bywam nerwowy.
froggyGhost
| 07:31 sobota, 20 czerwca 2026 | linkuj Najważniejsze, że Ty cały! Mogę sobie wyobrazić jak Ci adrenalina strzeliła do nieba. Bezmyślność ludzka nie zna granic.

Alivio zaczęło znikać kilka lat temu. Nie mogę przeboleć i nie rozumiem tej zmiany, najpopularniejsza grupa z góry budżetowej półki. Meridę i Stratosa miałam na Alivio.
Kolzwer205
| 23:10 piątek, 19 czerwca 2026 | linkuj To dobrze, że nie skończyła się ta sytuacja gorzej.
Ujęcie z żurawiami bardzo mi się podoba :)
W takiej nastawni, jak na ostatnim zdjęciu z chęcią bym pracował, bo moja blaszana nagrzewa się i wyziębia jak samochód.
Jorg
| 21:33 piątek, 19 czerwca 2026 | linkuj Miałeś sporo szczęścia. Sytuacja jako ciekawostka z najbliższej okolicy - w ubiegłą sobotę otwarto nową ścieżkę rowerową do Świniar, a już w czwartek samochód wypadł na łagodnym łuku z szosy i dachował kilka metrów centralnie na rowerówce. Szczęśliwie obyło się bez ofiar w ludziach nie licząc poturbowanej prowadzącej i zniszczonego auta.
strus
| 21:16 piątek, 19 czerwca 2026 | linkuj Marku najważniejsze że tobie się nic nie stało sprzęt można kupić zdrowia nie
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!